You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Zostaw swoją opinię na temat naszych usług.

 1. Berło napisał(a):

  Usługa projektowa „z najwyższej półki”, zależało mi na czasie, aby zdążyć przed zimą. Projekt wykonany w ciągu 3 dni. W poniedziałek Pan Projektant przyjechał na pomiar, a w środę miałem już wersję ostateczną. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim!

 2. Jacek napisał(a):

  Z przyjemnością oraz pełną odpowiedzialnością polecam Pana Daniela, wykonuje KAPITALNE projekty 3D (każda z przedstawionych wersji nam się podobała) dodatkowo wysoka kultura osobista sprawiają, że mogę wystawić tylko i wyłącznie MEGA POZYTYWNY komentarz!!!

 3. Marta napisał(a):

  Polecam usługi firmy VIKARO. Projekt podwórka bardzo trafił w nasze gusta, teraz czekamy na wykonanie i już nie możemy doczekać się efektu. Firma wykazuje się terminowością i komunikatywnością. Dbają o relacje z klientem przez co nie czuliśmy się zaniedbani. Zaufaliśmy i nie żałujemy- teraz wiem, że nie ma to jak fachowa porada.

 4. Przemek napisał(a):

  Projekt wykonany szybko, profesjonalnie, uczciwie i bezproblemowo. Warto zainwestować w taki projekt, aby mieć wyobrażenie po czym będzie chodziło się po latach. Dziękuje i polecam wszystkim!

 5. Andrzej napisał(a):

  Projekt wykonany w profesjonalny sposób. Bardzo miłe i indywidualne podejście do klienta. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie wizualizacja w biurze firmy. Poczuliśmy się z żoną jak w kinie, ekran rzucony na całą ścianę, poprawki naniesione na bieżąco w ciągu 50 minut. Tempo pracy bardzo sprawne oraz fachowa pomoc w sprawach technicznych. Serdecznie polecam.

 6. andrzej napisał(a):

  Super projekt

 7. Jarek napisał(a):

  Polecam projekt profesjonalny, wykonany szybko i rzeczowo.

 8. michal napisał(a):

  Polecam zero sciemy pełene profesjonalizm nie bylo problemow z umowa wszystko zalatwilismy droga mialowa wszystkie projekty byly mega nie mozna sobie tego wyobrazic ,pelne obliczenie wszystko super jesli na mojej budowie wszyscy byli by tak konkretni juz dawno bym skonczyl pozdrawiam i polecam.